Leave it all on ASHfield

U11 na bedně !

8 týmů, to byl zimní halový turnaj v coachball kategorie U11 v Liberci 11.1.2020.

18.1.2020 U7 - U15 | autor: Aleš Procházka

Prahu zastupovaly 2 týmy Eagles a Tempo. Středočechy Miners Kladno,Praotci Roudnice , Piranhas Beroun a konečně my s domácími Patriots za sever.

Rozhodli jsme se ,že si zahrají všichni a tak byl náš tým posílen o 5 nováčků. Ti se v prvním skupinovém zápase přeci jen trošku hledali, ale naše tradiční opory Eda,Adam a Váša tým podržely a my 6 : 5 vyhráli. Dvěma body se blýskl Ondřej, díky vynikající pálce Matyho.

Na favorizované Miners jsme bleskově nastoupili a po první směně vedli 2 : 0 . Miners však vydolovali svůj um na pálce a hladce vyhráli 13 : 3.

V posledním zápase nás čekali Praotci Roudnice . Vítězného vrcholu Řípu tentokrát nedosáhli a my jasně vyhráli 19 : 2. Tento výsledek nás posunul k boji o finále .

Proti vítězi skupiny A Tempu jsme i přes počáteční manko 2 bodů překvapivě tempo udávali my a to díky povedené pálce všech 12 hráčů –nastupovali všichni . K dobrému útoku přidali parádní zákroky v obraně Eda a Adam. Váša pak ukázal své parkurgymprvky na 1.metě a vysloužil si obdiv i od pražských. Na počátku poslední směny jsme vedli 4 : 3 !. Soupeř však ukázal svoji zkušenost kdy si vytvořil náskok 3 bodů ,na který jsme v dohrávce již nedosáhli a prohráli 4 : 6 . Přesto ,díky všem, nádherný zápas .

V 18,00! Blesci nastoupili do utkání o 3.místo. Ve viditelně unaveném avšak vyrovnaném zápase plného chyb jsme domací Patriots nakonec udolali a o bod zvítězili .

Blahopřejeme k 3.místu ve velmi dobře obsazeném turnaji.

Napínavý souboj přineslo finále kdy o 1bod zvítězilo Tempo nad Miners .

Velké díky patří Pavlovi Nermuťovi a Honzovi Novákovi. Společně střídavě odházeli všechny zápasy, věnovali se svým mladším kolegům při rozcvičení a kaučování (tak jak to vídáme u “nej“ klubů) , podporovali je na lavičce a jistě i namotivovali k co nejlepším výkonům….

BLESK vzorně reprezentovali : Adam Hostelard,Adam Koukl,Bára Dvořáčková,Eda Žmolík,Honza Pelc,Kačka Doležalová,Matěj Košťál,Matěj Petr,Maty Motl,Ondřej Iwaniuk,Otto Slavík a Váša Novák.

Coachs : Míra Novák a Petr Dvorský

Milča

FOTOGALERIE

KOMENTÁŘE

Antispamová ochrana, napište výsledek: 1+1 =