Leave it all on ASHfield

Další miniturnaj žáků

v Roudnici nad Labem
17.6.2014 U15 | autor: Petr Dvorský
V sobotu 14.června byl v kalendáři zápasů žáků do Severočeské oblasti další z miniturnajů. Na hřišti u Labe se tradičně sešli Blesci, Patrioti a Praotci. Na rozdíl od počasí v Jablonci, pod Řípem bylo přesně to pravé baseballové.
Do prvního zápasu jsme nastoupili proti libereckým Patriotům a jak jinak, nežli špatným začátkem. Nula pět po první. Ale jako vždy jsme se chytli a skóre stahovali. Opět vcelku velmi povedený zápas s tradičním výsledkem letošního roku proti Liberci - po pěti směnách 7:10.
Druhé utkání nám vyšlo mnohem lépe hned v úvodu a náš lineup jsme v první směně otočili až znovu k prvnímu pálkaři. Od začátku jsme si drželi dostatečný náskok na Praotce a vydařeným výkonem soupeře porazili 15:8.
Velkou pochvalu za předvedené výkony zaslouží Honza Szabo na kečrovi a oba nadhazovači, Ondra Brabec a Adam Weiss. Ondráš si odpálil navíc svůj první homerun, a to rovnou grandslam. Pěknou práci na pálce vykonal i nováček Kuba Koller, 2x hit s dvěma staženými body a dvě mety zdarma. Kuriozitou byla tři lehká zranění, dvakrát zvrtnutý kotník a jedno naražení holení kosti, takže jsme tak trochu mimo pravidla střídali jednoho za druhého a postupně hráče odnášeli ze hřiště :) Vše ale nakonec dopadlo dobře a z Polabí jsme odjížděli s velmi dobrým pocitem.

Teď nás čekají herní prázdniny, v září dohrajeme jedno utkání s Libercem a pak kolečko u nás na Ashfieldu.

*sstatistikanapalce2014.xls STATISTIKA NA PÁLCEs*