Leave it all on ASHfield

Žáci premiérově na Ashfieldu

2.6.2014 U15 | autor: Petr Dvorský
Ve své Severočeské oblasti sehráli žáci další utkání, letos poprvé ´doma´ a to na Ashfieldu. Po tom, když jsme před nějakými třemi lety opustili Srnčák, hráli jsme naše domácí zápasy vždy v Liberci. Tuto sobotu jsme to poprvé změnili a kluci si užili výtečné kvality hřiště a baseballového prostředí našeho svatostánku.
Hráli jsme dvojzápas proti Praotcům z Roudnice. Na hřišti u Labe se nám podařilo uzmout Roudnickým jeden zápas, o to samé jsme se chtěli pokusit i v sobotu. Problémem byl opět začátek, první inning. Soupeř nám utekl o 4 body a pak jsme už jen doháněli. Jako přes kopírák to bylo i v zápase druhém. Pokaždé se nám podařilo v dohrávce výsledek dotahovat, ale bohužel na prodloužení či výhru to nikdy nebylo. A tak se nám nadále ´daří´ držet výsledky v rozdílu bodu(ů), tentokrát 11:12 a 10:12.
Postupně se baseball učíme, občas se povedou pěkné akce v obraně. Pochvalu zaslouží Ondra Brabec za slušně odházený zápas, pálku měli slušnou Honzík s Pájou Szabovi, Mates Procházka i Vašek Lank. Neohroženě se do hry zapojila Barča Ježková s dvěma metama zdarma a autovaným odpalem, již tři starty na pálce má Jony Procházka z přípravky.
Dalšími zápasy by mělo být trojkolečko se soupeři příští neděli 8/6 v Liberci, v itineráři zápasů je též čtvrtek 5/6 v Liberci, to si potvrdíme na úterním tréninku.

*sstatistikanapalce2014.xls STATISKIKA NA PÁLCEs* po tomto víkendu