Leave it all on ASHfield

Žákovské zápasy

o minulém víkendu
10.6.2014 U15 | autor: Petr Dvorský
V neděli 8.června se na libereckém Patriots Stadium odehrálo kolečko mezi domácími, námi a praotci. Čili nás čekala dvě utkání. Už z předpovědi počasí bylo jasné, že nás čeká tropické klima. Tentokráte se meteoinženýři nespletli, tak bylo.
Na hřiště dorazilo 9 hráčů základní sestavy a dvě zálohy z přípravky. Začali jsme proti Liberci. Jak jinak než začátek zápasu nás zastihl ve zpomaleném tempu a po dvou směnách jsme prohrávali 10:3. Pak jsme, jak je u nás ostatně obvyklé, zařadili vyšší rychlost a mnoho toho již Patriotům nedovolili. Důraznější pálka přinesla body i nám. Zápas trval pouhé čtyři směny a skončil výsledkem 12:15. I přes tuto prohru nutno konstatovat, že to byl náš letošní nejlepší výkon a zápas jsme si opravdu užili.
Po krátké přestávce a několikerém smáčení hřišťovými postřikovači jsme byli připravení na Praotce z Roudnice. Tentokrát byl zápas od začátku v naší režii a drželi jsme mírné vedení. Tak to bylo do čtvrté směny, kdy soupeř svojí poslední pálkou vyrovnal na 11:11. Dohrávka byla ale naše a kluci se k ní postavili odpovědně, celí natěšení na výhru. A ano, s běžcem Pájou Szabo na třetí metě a hitem Honzy Hanžla jsme bod uhráli a nikoliv vítězství utržili, ale vyhráli!!!
Sehráli jsme náš nejlepší výkon letošního roku, nakonec tento trend je znát každým zápasem.
Příští kolečko stejných soupeřů se odehraje hned následující víkend, v sobotu 14.června na hřišti v Roudnici nad Labem.

PetrDv


*sstatistikanapalce2014.xls STATISTIKA NA PÁLCEs*