V neděli v polské Wrocławi proběhla další várka zápasů kategorie U8, kam vítr zavál (a že větrno celý den opravdu bylo!!!) i naše malé Blesky, kteří opět poměřili své síly s choceňskými Orly, trutnovskými Rytíři a domácími Barony.

V pátek proběhl výběrový kemp na Olympiádu dětí a mládeže 2026 v Praze. Na základě herních zkušeností a výsledků testů bylo z přihlášených hráček vybráno 12 reprezentantek a 2 náhradnice. Všem účastnicím děkujeme za nasazení, přístup i odvedenou práci během celé přípravy.

Během pátku proběhl výběrový kemp na Olympiádu dětí a mládeže, která se letos uskuteční v Praze. Z hráček, které se do výběru přihlásily, bylo na základě herních zkušeností a výsledků herních testů vybráno 12 hráček a 2 náhradnice. Všem holkám patří velké poděkování za přístup, nasazení a čas, který přípravě věnovaly. Stejně tak děkujeme rodičům za podporu a trpělivost během celé přípravy.
Pro ty, na které tentokrát nominace nevyšla, rozhodně není důvod věšet hlavu. Softball není jen o jedné akci a sezóna pokračuje dál. Před námi jsou další ligové turnaje, zápasy i nové výzvy, na kterých chceme společně jako klub pracovat a posouvat se.
Olympiáda dětí a mládeže bude pro nominované hráčky velkou zkušeností, ale jistě také velkou emocí, napětím a možná i trochou nervozity ze zápasů, které nás čekají. Budeme proto rádi, když nás ostatní přijdou podpořit a fandit z tribun. Pojďme si tuto akci společně užít – ať už přímo na hřišti, nebo v roli fanoušků.
Nominace ODM 2026:
Náhradnice: